Naruto svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li ste culi za knjige po kojima su radjeni anime?

2 posters

Ići dole

Da li ste culi za knjige po kojima su radjeni anime? Empty Da li ste culi za knjige po kojima su radjeni anime?

Počalji  Naruto kun Pet Okt 19, 2007 8:26 am

Ja nisam.Ali jedan moj drug je napisao knjigu pa sada pravi mangu po njoj...! Very Happy
Naruto kun
Naruto kun
Admin

Broj poruka : 106
Godina : 33
Datum upisa : 17.10.2007

https://narutosvet1-datebajo.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste culi za knjige po kojima su radjeni anime? Empty Re: Da li ste culi za knjige po kojima su radjeni anime?

Počalji  Mangekyou warior Pet Nov 02, 2007 9:04 pm

Cisto radi radoznalosti, sta ce informacija da tip pravi mangu po knjizi u odeljenju za anime? I zar nisi cuo za verziju Gospodar prstenova kao crtani film? Priznajem nije bas neki crtez ali opsta cinjenica jeste da je anime skraceno za animaciju a u animaciju kolko se dobro secam spadaju svi crtani i kompjuterski animirani filmovi. Neutral
Mangekyou warior
Mangekyou warior

Broj poruka : 52
Godina : 34
Location : Your Nightmares
Datum upisa : 02.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste culi za knjige po kojima su radjeni anime? Empty Re: Da li ste culi za knjige po kojima su radjeni anime?

Počalji  Naruto kun Sub Nov 03, 2007 3:11 pm

pa...anime je koliko ja znam samo za ,,kineske crtace".A,sto se tice opomene za mangu u anime temi,to je bilo cisto da bi se znalo. Very Happy Very Happy Very Happy
Naruto kun
Naruto kun
Admin

Broj poruka : 106
Godina : 33
Datum upisa : 17.10.2007

https://narutosvet1-datebajo.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste culi za knjige po kojima su radjeni anime? Empty Re: Da li ste culi za knjige po kojima su radjeni anime?

Počalji  Mangekyou warior Pon Nov 05, 2007 3:54 am

Anime ili ti skraceno za animeshon sto je samo japanska adaptacija od animation ili ti animacija, a ako nisam pogresio crtani filmovi jesu drugi naziv za animaciju. Tako da ce japanac ako vidi recimo naruta reci anime, ali ako vidi recimo crtani sa miki mausom ce opet reci anime. Objasnjenje, razlozenje. Neutral
Mangekyou warior
Mangekyou warior

Broj poruka : 52
Godina : 34
Location : Your Nightmares
Datum upisa : 02.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste culi za knjige po kojima su radjeni anime? Empty Re: Da li ste culi za knjige po kojima su radjeni anime?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu